Матеріал для підошви EVA лист 115* 85см т.8мм 250кг/м3 R.Gulu Синій

1 489 ₴
- В наявності
- Код: 03608
- +380 (63) 115-43-77Дзвінки, Viber
Ева для виробництва підошви - один із найпоширеніших матеріалів для такого роду завдань. Так як матеріал ЕВА надзвичайно легкий то і підошва з виходить легкою, за рахунок своєї еластичності та пружності даний матеріал відмінно підходить для ортопедичного взуття. З матеріалу ЕВА виробляють більшість пляжного взуття, але так само завдяки своїм теплоізоляційним властивостям матеріал ева відмінно підходить для зимового взуття. Так як матеріал ЕВА має в своїй основі пористу структуру наповнену мікроскопічними бульбашками повітря, яка і дає відмінну теплоізоляцію це відмінний вибір для виробництва зимового взуття.
Ключові особливості наших товарів
|
||||||||
![]() |
Чому нам можна довіряти
![]() |
На ринку з 2013 року: маємо і цінуємо репутацію відповідального продавця. | ![]() |
Наші менеджери володіють всією необхідною інформацією щодо товарів. | ||||||||
Переваги нашої компанії
|
|||||||||
|
|||||||||
Як оформити замовлення?
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
КРОК 1 Оформлення заявки на сайті або за телефоном |
КРОК 2 Консультація та узгодження всіх нюансів за потреби |
КРОК 3 Оплата зручним способом |
КРОК 4 Доставка обраним способом |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид | Підошви для взуття |
| Матеріал | ЕВА |
| Форма поставки | Лист |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Довжина | 1150 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Товщина | 8 мм |
- Ціна: 1 489 ₴











